Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Намагаюсь направляти свою організаційну діяльність по проведенню державної політики у галузі туризму на втілення нових високоприбуткових форм туризму та відпочинку, збільшення надходжень у бюджет області.

 

Пальмаш Юрій Іванович

БІОГРАФІЯ

Народився 9 липня 1953 р. у м. Петропавловськ-Камчатський, в сім’ї військовослужбовця.
“З 1954 р. постійно проживаю на Херсонщині, де здобув середню освіту та з 1970 р. розпочав свою трудову діяльність робітником Херсонського суднобудівного заводу.
У 1976 р. закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю "Гідромеліорація", набувши кваліфікацію інженера-гідротехніка, після чого займав ряд керівних посад на будівництві у Херсоні та області, у тому числі туристичного комплексу "Фрегат", який і очолюю з 1995 р.
За роботу по розвитку туризму на Херсонщині у 1999 р. нагороджений Почесною грамотою голови Херсонської облдержадміністрації, а у 2000 р. - дипломом номінанта "Золотої книги ділової еліти України", дипломом Рейтингу популярності та якості товарів і послуг "Золота Фортуна". Також у 2000 р. отримав диплом конкурсанта "У підтримку вітчизняного виробника "Золотий Борисфен". Нагороджений відзнакою "Почесний працівник туризму в Україні”.
Брав безпосередню участь у розробці регіональної програми розвитку туризму у Херсонській області до 2005 р. у тому числі у розбудові заповідника Асканія Нова та інших об’єктів туризму регіону.
Намагаюсь направляти свою організаційну діяльність по проведенню державної політики у галузі туризму на втілення нових високоприбуткових форм туризму та відпочинку, збільшення надходжень у бюджет області.
Поряд з практичною роботою займаюсь науковою діяльністю з проблем екології, тема - очищення пониззя Дніпра від мулу; запатентований ефективний засіб здобування сапропелей та застосування їх у народному господарстві.
Як інженер-практик маю вчене звання академічного радника Інженерної академії України, беру участь у розробці науково-технічних програм по втіленню в життя екологічно безпечних інженерних технологій та засобів захисту довкілля.
Як професійний працівник у галузі туризму з 1979 р., я бачу свою роботу в контексті захисту природного середовища. Член партії зелених України з 2000 р. В програму "Екологія - 2005" увійшли науково-дослідні матеріали з покращання екологічного стану як Херсона, так і в цілому природного середовища Херсонського регіону.
В людях ціную порядність, працездатність.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»